w3c

w3c

Albi Czytaj z Albikiem książka Atlas Świata

0000008352
85,03 zł

Atlas Świata to kolejna mówiąca książka dla dzieci z serii Czytaj z Albikiem, w której poznają wszystkie kontynenty i oceany świata, odkrywając piękno naszej planety. Cały świat w jednej książce.

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują. 

Albi Czytaj z

85,03 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka
Brak produktu!

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Książka Atlas Świata z serii czytaj z Albikiem

Przykuwające wzrok ciekawe ilustracje zachęcają dzieci do odkrywania świata. Dzieci znajdą wiele przydatnych ciekawostek i poznają wszystkie kontynenty, kraje i ich stolice oraz mnóstwo ciekawostek, wzbogaconych o zabawne quizy.Zabawa z książką dla dzieci z lektorem to okazja na spędzanie efektywnego czasu dziecka. Interaktywna książka mówiąca odkrywa piękno naszej planety. Na rysunkach pokazane są zwierzęta, budynki i inne atrakcje, które można znaleźć w danym kraju.

Dzieci mogą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności również bez pomocy osoby dorosłej. Nauka przez czytanie to alternatywa dla smartfonów i laptopów.

Książka dla dzieci z lektorem "Atlas świata" to 1800 dźwięków i tekstów.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wymiary: 27x23 cm
  • Ilustracje: Barbora Buchalová 
  • Tekst: Tereza Kocová
  • ISBN 978-83-947746-0-8

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: