w3c

w3c

Albi Czytaj z Albikiem książka Moje pierwsze cyferki

0000008374
85,03 zł

Moje pierwsze cyferki to kolejna mówiąca książka z serii Czytaj z Albikiem, w której dzieci razem z Jasiem i Małgosią nauczą się liczenia od 1 do 20, a także prostych działań dodawania i odejmowania.

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi Czytaj z

85,03 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka
Brak produktu!

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Książka Moje pierwsze cyferki z serii czytaj z Albikiem

Tym razem to postacie z baśni pomogą poznać liczby od 1 do 20. Książka zawiera interaktywną grę planszową, w której najmłodsi będą towarzyszyć Jasiowi i Małgosi w ich drodze powrotnej do domu. Mnóstwo zagadek do rozwiązania i quizów na spostrzegawczość to super sposób na utrwalenie zdobytej wiedzy o cyfrach i liczbach.

Książka dla dzieci z lektorem Moje pierwsze cyferki to 2000 nagrań.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 3+
  • Wymiary: 27 x 23 cm
  • ILUSTRACJE : © IDA USTUPSKA-STOCH, 2020 
  • TEKST : MONIKA SĘDZIK, JANUSZ SĘDZIK, 2020
  • ISBN 978-83-954239-9-4

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: