w3c

Maxi Cosi- Dowiedz się więcej! :)

Maxi Cosi- Dowiedz się więcej! :)

Maxi Cosi to Holenderska firma specjalizująca się w produkowaniu fotelików samochodowych oraz wózków dla dzieci z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku w branży dziecięcej. Maxi Cosi postawiło sobie jasny cel, znaleźć najwygodniejsze rozwiązania dla rodziców i najbardziej komfortowe dla ich dzieci. Rozwój produktów, został oparty o własne doświadczenia jak i Wasze zdanie jako rodziców, stawiają na pierwszym miejscu. Doskonalą swoje produkty na każdym kroku oraz  znajdują inteligentne oraz bezpieczne rozwiązania dla Ciebie i twojej rodziny. 

Tyle w teorii, przejdźmy do samych produktów w, których znajdziemy poparcie. 

Na pierwszy ogień pierwszy fotelik, potocznie nazywany nosidełkiem, przeznaczony dla dzieci od pierwszego dnia życia do 87cm, wzrostu oraz wagi 13kg. Mam tu na myśli fotelik Pebble 360 PRO oraz bazę FamilyFix 360 PRO. Istnieją dwie możliwości montażu nosidełka. Montaż na 3punktowy pas samochodowy, bądź przy użyciu bazy. Baza FamilyFix 360 PRO, mocowana jest przy pomocy złączy Isofix, na nią bezpośrednio wpinamy nosidełko. Baza wyeliminowuje możliwość popełniania błędu w trakcie wpięcia fotelika przez co mamy pewność że maluch podróżuje bezpiecznie. Mamy tu szereg udogodnień, a mianowicie baza FamilyFix jest obrotowa, w dodatku dzięki wygodnym łopatką jesteśmy wstanie wykonać obrót jedną ręką. Będąc dalej przy bazie, warto wspomnieć o innowacyjnej technologi jaką jest SlideTech. Rewolucyjne prowadnice służące do wysuwania fotelika z bazy bez nadmiernego obciążania kręgosłupa. To technologia, która ułatwia codzienność, i tak dzień po dniu. Wygoda samego nosidełka to oddzielny temat, a mianowicie regulacja pochylenia. Sprawdzająca się podczas znalezienia najbardziej ergonomicznej pozycji, czy np. w trakcie drzemki dziecka aby było mu jak najlepiej, oraz komfortowo. Możemy rozłożyć nosidełko w 3 pozycjach, a nawet do pozycji leżącej. Uprząż EasyIn, to nic innego jak pasy, które są ''otwarte'' aby łatwiej włożyć i zapiąć dziecko w foteliku, bez żadnego wysiłku. Podsumowując Pebble 360 PRO w komplecie z bazą FamilyFix 360 PRO, tworzą świetny zestaw na start aby zadbać o rodziców oraz o najmłodszego członka rodziny. Komfort, wygoda oraz ergonomia.

pebble360.jpg  

Fotelik dla malucha, reprezentuje nic innego jakMica PRO Eco i-Size. Mica to fotelik przeznaczony dla dzieci do 105 cm wzrostu oraz wagi 18kg. Fotel ten jest zintegrowany na stałe z bazą mocowaną przy pomocy Isofix. Jest obrotowy, 360 możemy wybrać kierunek jazdy albo przodem albo tyłem do kierunku jazdy w zależności od predyspozycji dziecka bądź rodzica. Przypominam tylko że obowiązkiem każdego rodzica jest przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy, do 15msc życia. Mica ma dodatkową regulację kąta pochylenia żeby dziecku dać 100% wygody i komfortu podczas nawet najkrótszej podróży. Fotelik posiada modułową wkładkę dla noworodka, co ułatwi dopasowanie jej pod aktualny wzrost dziecka, dzięki możliwości wyciągnięcia poszczególnych elementów ze środka. Dodatkowy system ClimaFlow to ulepszone i powiększone panele wentylacyjne, oraz materiały bardziej oddychające aby poprawić cyrkulację powietrza, i zapobiec nadmiernej potliwości dziecka. Następnym udogodnieniem jest ochrona Boczna G-Cell, która przy uderzeniach bocznych rozprasza energię, a wszystko to dla dodatkowego bezpieczeństwa podczas jazdy. Dodam że otrzymał 4* w niemieckich testach ADAC.  Jeśli chcecie zobaczyć czy ten fotelik będzie odpowiedni dla waszego dziecka oraz samochodu, wpadnijcie do nas na przymiarkę!

micaproeco.jpg

Fotelik dla starszaka, niby już dorosły niby nie, ale w foteliku jeździć musi. Fotelik od 100 do 150cm czyli, do końca okresu „fotelikowania”. Waga 15-36kg to już max jaki w 100% wystarczy. Mowa tu o RodiFix PRO 2 i-Size. Montowany w systemie Isofix oraz zapinany dodatkowo 3punktowym pasem samochodowym. Co ciekawego tu znajdziemy? Regulacja pochylenia w 3 pozycjach dla zwiększenia komfortu podczas jazdy nawet dla starszaka. Dodatkowa ochrona boczna G-Cell zwiększająca bezpieczeństwo podczas uderzeń bocznych. Absorbuje uderzenie w różnych kierunków. System ClimaFlow to powiększone panele wentylacyjne, oraz użycie przewiewnej tapicerki, która zadba o odpowiednią cyrkulację powietrza i zapewni odpowiednią temperaturę dziecku. Poduszki AirProtect w zagłówku służą jako kolejna dodatkowa ochrona boczna, minimalizując przy tym urazy głowy o 20%. Dzięki zgodności z najbardziej wyśrubowanymi standardami bezpieczeństwa i-Size i otwartej konstrukcji z funkcją regulacji wysokości i szerokości, Twój starszak będzie podróżował bezpiecznie i wygodnie. Nie zapominajmy że ma być i wygodnie i bezpieczne w końcu w samochodzie spędzamy sporo czasu! 

rodivixpro2.jpg

Podsumowując, Maxi Cosi idzie w stronę i dziecka i rodzica, wygoda, swoboda i bezpieczeństwo, to dla nich priorytet. Warto zaopatrzyć się w ich produkty z wyżej wymienionych względów, wszystkie wspomniane produkty są u nas dostępne. Przed zakupem fotelika z wykluczeniem nosidełka, warto mieć wiedzę ile waży raz mierzy wasza pociecha, oraz pojawić się z nią osobiście, wtedy ułatwi nam to sprawę a wam zaoszczędzi czasu. Fotelik jak zakup ubrań bez przymiarki nie da rady! Dodatkowo przymierzymy i zamontujemy Wam fotelik na stałe w samochodzie więc niczym się nie musicie martwić. Zapraszamy Was do naszych sklepów stacjonarnie Katowice Al. Roździeńskiego 188A, Częstochowa ul. Krakowska 45. Jeśli jesteście po przymiarkach w naszym sklepie ale dalej się wahacie nad modelem, macie możliwość zamówienia fotelika przez naszą stronę na, której aktualnie się znajdujecie. Miłego!

Disqus

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: