w3c

Avionaut- Od A do Z

Avionaut- Od A do Z

Avionaut to Polski producent fotelików, którego produkty dostępne są w całej Europie. Natomiast wszystko wykonywane jest w Polsce, krok po kroku. Produkty spełniają normy i wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Oprócz produktów jakimi są foteliki, Avionaut przewidział nie 2-letni a 10-letni program gwarancyjny, po zarejestrowaniu zakupu, fotelika na ich stronie. Oraz wymianę powypadkową w okresie 2 lat od zakupu. Foteliki powstają przy współpracy z pracownikami branży medycznej, fizjoterapeutami, lekarzami a także położnymi. Dodatkowo poddawane są surowym testom, oraz testowane w niezależnych organizacjach takich jak testy zderzeniowe ADAC, czy szwedzki Test PLUS.

Nosidełko, które dostało miano najlżejszego na rynku ponieważ jego waga to tylko 2,5kg,Pixel PRO 2.0 C. Docenisz tą wagę, przy codziennym uciążliwym, wnoszeniu na piętro czy przy wyprawie na zakupy kiedy w jednej ręce będziesz mieć fotelik a w drugiej siatkę z zakupami. Pixel PRO 2.0 C jest przeznaczony dla noworodków, do wagi 13kg oraz 86cm wzrostu, to model RWF tzn. montowany tyłem do kierunku jazdy. Pixel PRO 2.0 C, to maks bezpieczeństwa jakie może dostać Wasz maluch, dzięki dodatkowej ochronie bocznej w foteliku. Fotelik w montażu na pas samochodowy bądź bazę Isofix. Baza Isofix IQ 2.0 C, wyklucza codzienne błędy montażowe. Sama baza posiada czujnik poprawnego wpięcia, komunikuje to sygnałem dźwiękowym oraz zielonym znaczkiem na bazie, kiedy nosidełko jest niepoprawnie wpięte pojawia się czerwony X oraz głośne sygnały dźwiękowe. Pixel posiada modułowe wkładki dla noworodka które możemy dopasować do aktualnego wzrostu malucha. Wyciągane powyżej 60cm wzrostu. Poparte Certyfikatem AGR. Sama wkładka posiada system CloudCare  to nic innego jak miękka pianka memory z, której została ona wykonana. Podsumowując jest to komfortowe nosidełko w, którym znajdziemy najbardziej ergonomiczną pozycję dla dziecka. 

pixelpro2.0c.jpg

Grupa potocznie nazywana 15 – 36kg to nic innego jak ostatni fotelik dla dziecka. Najważniejszym parametrem w tym wypadku względem homologacji i-Size jest wzrost od 100-150cm. Fotelik dla starszaka, który Avionaut posiada w ofercie dla tej właśnie grupy to MaxSpace Comfort System +. Ten fotelik został uznany przez Niemieckie stowarzyszenie AGR, oraz przyznany mu został certyfikat. Możesz zadbać o zdrowie swojego dziecka od najmłodszych lat. Nie doprowadź do skrzywienia kręgosłupa przy pomocy MaxSpace Comfort System +, który został opracowany przy pomocy aktualnych danych medycznych oraz wiodących specjalistów w dziedzinie ergonomii. Comfort System + oferuje dodatkowe podparcie szyjne w formie wyprofilowanej poduszki, która stabilizuje odcinek szyjny, nie odciąża mięśnia, a przede wszystkim zapewnia doskonałe wsparcie górnej części kręgosłupa. Profil odcinka lędźwiowego utrzymany jest w ergonomiczny sposób, eliminując ból kręgosłupa. Kształt siedziska oraz dodatkowe wypełnienie poduszki, daje wsparcie kością udowym, co zapobiega drętwieniom nóg. Comfort System Seat, zmniejszając kompresję na kość ogonową, pomaga chronić kręgosłup przed skoliozą. Fotelik oprócz ergonomicznej postawy oferuje, możliwość odchylenia siedziska, na czas trwania m.in. drzemki. Jest innowacyjne rozwiązanie dla tej grupy wagowej. A ponadto system wentylacji zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza. 

maxspacecs+.jpg

Tyłem do kierunku jazdy? Według Szwedów najbezpieczniej, stąd Szwedzki Test PLUS w, którym mierzyć się mogą foteliku typu RWF (wyłącznie tyłem do kierunku jazdy). Avionaut ma w swojej kolekcji fotelik, który taki oto Test PLUS przeszedł. Mowa tu o foteliku SKY 2.0. Według parametrów fotelik nadaje się od 40-125cm wzrostu oraz wagi 25kg, starczy nawet do 6 roku życia. SKY 2.0 oprócz bezpieczeństwa zapewnia wsparcie dla kręgosłupa oraz głowy dziecka poprzez ergonomiczne wyprofilowanie konstrukcji. Elementem wyróżniającym jest miękka otulająca wkładka. Co istotne poszczególne elementy wkładki możemy wyciągać tak aby zapewnić wygodną i naturalną pozycję dla dziecka względem jego wzrostu. Sam montaż odbywa się za pomocą pasa samochodowego, 2 pasów kotwiczących oraz nogi do większej stabilizacji fotelika. Jednym słowem , bezpieczny.

sky2.0.jpg

Podsumowując w gamie produktów Avionaut znajdziecie to co najlepsze dla waszego dziecka, oraz najbardziej ergonomiczne względem pozycji dziecka w trakcie jazdy. W naszych salonach BabySpec, macie dostępną ofertę Avionaut w tym wyżej wymienione fotele. Na miejscu czeka na Was zespół doradców, którzy są do waszej dyspozycji. Pomożemy dobrać najlepszy fotelik dla waszego dziecka a zarazem samochodu, bezpłatnie go również przymierzymy a przed samym zakupem zamontujemy na stałe i rzetelnie wszystko rozjaśnimy. Czekamy na was w Częstochowie przy ul. Krakowskiej 45, oraz Katowicach Al. Roździeńskiego 188A. Do zobaczenia! :) 

avionaut.jpg

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: